KANCELÁŘE K PRONÁJMU

Volné kanceláře k pronájmu. Podnikejte v exkluzivním prostoru pro sídlo vaší firmy s kouzelným výhledem na Příbram a její blízké okolí v moderním prostředí.

KANCELÁŘE K PRONÁJMU


Co je Vám v Kostkách PB k dispozici?

- Klimatizace - fancoily
- Přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce
- Konferenční prostor
- Kavárna s drobným občerstvením v budově
- Terasa
- Možnost umístění loga v budově
- Veřejné parkování (cca 100 parkovacích míst)
- Moderní systémy řízení provozu budovy
- Poloha přímo u MHD
- Blízké napojení na dálnici D4

Podnikejte v Kostce


Exkluzivní prostory pro sídlo vaší firmy s kouzelným výhledem na Příbram a její blízké okolí v moderním prostředí. Moderní administrativní budova KOSTKY Pb nabízí k pronájmu kanceláří, variabilně řešených dle vlastní potřeby. Využít můžete také prostory, které jsou vhodné pro pořádání kurzů, školení, seminářů, prezentací, jednání, či nejrůznějších společenských akcí. Dostatečná kapacita parkovacích míst pro Vás i Vaše klienty u budovy zjednoduší domlouvání termínů i času schůzek. Připojení k internetu je samozřejmostí a lahodnou kávu, kterou Vám připraví na recepci, si můžete vychutnat na střešní terase s výhledem na Svatou Horu.

Prostor 5400 m2 rozkládající se na jednom podzemním podlaží, kde se nachází 24 parkovacích míst a čtyři nadzemní podlaží zahrnují desítky kanceláří, konferenční prostory, skladovací prostory, terasu s krásným výhledem a reprezentativní vstupní lobby s kavárnou Cube Coffee.

Moderní administrativní budova KOSTKY Pb nabízí k pronájmu kanceláří, variabilně řešených dle vlastní potřeby. Využít můžete také prostory, které jsou vhodné pro pořádání kurzů, školení, seminářů, prezentací, jednání, či nejrůznějších společenských akcí. Dostatečná kapacita parkovacích míst pro Vás i Vaše klienty u budovy zjednoduší domlouvání termínů i času schůzek. Připojení k internetu je samozřejmostí a lahodnou kávu, kterou Vám připraví na recepci, si můžete vychutnat na střešní terase s výhledem na Svatou Horu.

Domluvte si prohlídku